Statek Vletice - Spolek Statek Vletice

Spolek Statek Vletice

Spolek Statek Vletice byl zaregistrován v září 2009 jako Občanské sdružení „Statek Vletice“ s tím, že v červnu 2016 byly do Obchodního rejstříku zapsané všechny změny požadované Občanským zákoníkem č.89/2012.

Cílem Spolku jako nezávislé a nevýdělečné organizace je sdružovat občany při rozvoji kulturních, společenských a sportovních aktivit. Činnost Spolku se také zaměřuje na organizování akcí a jejich materiální zabezpečení. Spolek se zaměřuje na nabídku komplexního produktu cestovního ruchu v oblasti Střední Čechy-Jih využitím součinnosti s městy a obcemi v regionu a subjekty obdobného charakteru.

Spolek se jako člen aktivně podílí na činnosti MAS Sedlčansko ( předseda Spolku je mj. členem Správní rady a Rozhodovacího výboru) a regionálního projektu Toulava o.p.s.,, který zastřešuje aktivity cestovního ruchu a Spolek se podílí na propojení záměrů Středočeské a Jihočeské centrály cestovního ruchu hlavně v oblasti elektrocykloturistiky.

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

Za přispění Nadace ČEZ došlo v rámci Projektu: "Rozvoj regionální cykloturistiky" k pořízení elektrokol Spolkem Statek Vletice, které budou poskytovány v rámci Půjčovny na Statku Vletice.

Díky součinnosti se Středočeskou a Jihočeskou centrálou cestovního ruchu i společností Toulava o.p.s. dochází k propojování aktivit v regionu jižní části Středočeského kraje.


Fotogalerie - Spolek Statek Vletice

Spolek Statek Vletice - Laco Deczi Spolek Statek Vletice - Laco Deczi Spolek Statek Vletice - Laco Deczi Spolek Statek Vletice - Laco Deczi Spolek Statek Vletice - Laco Deczi Spolek Statek Vletice - Půjčovna elektrokol Spolek Statek Vletice - Půjčovna elektrokol Spolek Statek Vletice - Půjčovna elektrokol

Partneři

  • Statek Vletice 11, s.r.o.
  • Město Krásná Hora nad Vltavou
  • Toulava o.p.s.
  • MAS Sedlčansko
  • Nadace ČEZ
  • Penzion Alenka
  • Eurowin, s.r.o.
  • Next catering

Kontakty

Spolek Statek Vletice
zapsaný ve spolkové rejstříku u MS v Praze odd. L, vl. 20600

Sídlo: Praha 4, 143 00, Vojtova 41
DIČ: CZ228 36 306
Číslo účtu: 2900612685/2010

Předseda: Ing. Hynek Mühlbach
E-mail: hynek.muhlbach@gmail.com
Tel.: 0042 602 305 406Kontakty

Statek Vletice
Veronika a David Mühlbachovi
Tel.: +420 607 102 674
(Tel.: +420 724 255 009)

E-mail: statekvletice@gmail.com
FB: www.facebook.com/StatekVletice

Mapa