Samoobslužný výčep s pivem a limonádou

Nový výčepní automat! Na statku Vletice můžete po celé léto využívat samoobslužný výčep. Natočíte si pivo Svijanský máz 11 a nealkoholickou bezinkovou limonádu. Stačí vám pár kováků :-)

Přátelé, rádi bychom vás pozvali k nám na statek Vletice. Pojďte si vyzkoušet samoobslužný výčep, který je od velikonočního víkendu až do konce pěkného počasí v říjmu přístupný NON-STOP. Natočíte si orosené pivko i osvěžující bezinkovou limonádu pro děti.

Samoobslužný výčep na Statku Vletice s pivem Svijanksý Máz 11

 

Samoobslužný výčep na Statku Vletice s pivem 🍺 Svijanksý Máz 11 a bezinkovou 🥤 limonádou

Kde najdete automat na pivo ve Vleticích?

Výčepní automat najdete u nás na statku Vletice. Přesnou adresu Statku najdete v kontaktech. Už to u nás znáte? Pár metrů od návsi směrem na Hostovnici hned za branou statku. Vidíte ho dole na fotce?

 

Jo jo, tam ve zdi, pod tím elektrickým stožárem. Tam jsme zabudovali nový automat na pivo a bezinkovou limonádu. Bude přístupný vždy, když bude brána otevřená. Od Velikonoc až do října.

O samoobslužném výčepu psali v novinách

Kdo z vás článek nečetl, nezoufejte. Ukořistili jsme jedno vydání, článek vyfotili a tady ho máte 🙂 To je slávy na statku Vletice :-)))

 

O samoobslužném výčepu se psalo i v místním vydání novin.

Pivo si můžete načepovat do skleněných půllitrů, které visí na zdi. Nebo můžete sáhnout po plastových kelímcích hned vedle automatu. Z kelímků bude dětem náramně chutnat bezinková limonáda, kterou si můžou sami načepovat z pravé pípy.

Z levé pípy teče Svijanský máz 11. A má fakt říz. Ale co vám budeme povídat – prostě přijďte, vhoďte do automatu drobák a natočte si.

 

Jak vidno, nejen pánům zalíbilo se točiti si studený chmelový mok 🍺🍻🍺

U samoobslužného výčepu je také posezení

Sestava dřevěného stolu a dvou lavic pojme v klidu 15 lidí. Takže se neupejpejte a směle dál. Budeme moc rádi, když si přijdete natočit pár piv 🙂

 

Před pivním automatem je venkovní posezení.

 

Děti si ve Vleticích rády čepují bezinkovou limonádu.

 

No a dospěli tuhle zlatavou nádheru 🙂

 

Samoobslužný výčep se svijanským mázem 11 a bezinkovou limonádou v celé své kráse. Nalevo visí skleněné půllitry, napravo jsou uloženy plastové kelímky.

 

Pivní automat na statku Vletice. Pojďte si načepovat.

Adam Vrána

Adam Vrána

Jsem copywriter s přesahem do UX. Zlepšuju weby, tvořím obsah, píšu texty :-)

Proč navštívit statek

Malebné místo na hranici jižních a středních Čech, kde chce mít svatba každá nevěsta. 

Instagram a FB Vletice

Příběhy ze statku

Statek Vletice je báječné místo pro vaši svatbu, firemní teambuilding a rodinné akce. Představte si sváteční hostinu pod 300letými duby, stylové ubytování a večerní zábavu u táboráku.

Svatby
Ubytování
O statku